Radniční sklípek Liberec

Kariéra ve sklípku
nabídka pracovních pozic

Chtěli byste pracovat v prostředí moderní restaurace v Liberci? Zaujala Vás některá z nabízených pozic? Neváhejte a pošlete nám životopis na info@sklipekliberec.cz. Těšíme se na spolupráci.

 

Hlavní pracovní poměr

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Baví tě práce s lidmi, jsi komunikativní a znáš, jak to ve větší restauraci funguje? Pokud ano, máme pro Tebe zaměstnání na plný pracovní úvazek, kde můžeš pracovat buď krátký dlouhý /týden a nebo ranní/odpolední. Odměnou jsou nadstandardní platové podmínky, příspěvky na oblečení a stravování. Čeká na tebe sehraný tým, který tě chodem naší restaurace rád provede.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA - směnný provoz

Jste si jistý/tá ve vaření českých „hotovek“ a přípravě minutek? Vyhovují vám ranní, či odpolední osmihodinové směny?
V tom případě hledáme právě Vás! Budete vařit v moderní kuchyni s dobře sehraným kuchyňským týmem. Plat 22 000-25 000, příplatky za přesčasy a na ošacení.

 

Brigáda

OBSLUHA RESTAURACE

Na letní měsíce přijmeme studenty učilišť, středních a vysokých škol. Jako náplň práce mají brigádníci usazování hostů, odnášení nápojů a prázdného nádobí a obsluhují myčku na mytí skla. Po zaučení brigádníci přijímají objednávky a zanáší zákazníkům připravené pokrmy. Mzda po zaučení až 100 Kč za hodinu práce.